e-Albania.al - Portali i Shërbimeve Publike të Republikës së Shqipërisë

News

Previous

KALENDARI I AKTIVITETEVE

nëntor, 2014
<2014-11>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3456789
1112131415
17181920212223
24252627
28
e premte, nëntor 28, 2014
29
e shtunë, nëntor 29, 2014
30
1234567

Së shpejti
BULETINI INFORMATIV

Ju lutemi vendosni adresën Tuaj të e-mail-it për të marrë të rejat e fundit nga portali:

Matura Shteterore, Aplikimi me Formularin A1

Te gjithe maturantet mund te aplikojne ne Formularin A1 te Matures Shteterore. Per te aplikuar ju duhet te regjistroheni dhe hyni ne portal (Regjistrohu Ketu) Pas regjistrimit me sukses ju mund te aplikoni ne Formularin A1 te Matures Shteterore (Apliko Ketu) ...Lexo të plotë
     
Ky projekt është financuar nga Bashkimi Europian Ky projekt është realizuar nga Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit (AKSHI)

Ky portal është krijuar me ndihmën e Bashkimit Europian

Përmbajtja e këtij portali është përgjegjshmëri e projektit "EuropeAid/131431/C/SER/AL- Albania"

dhe nuk përfaqëson, në asnjë mënyrë, pikëpamjet e Bashkimit Europian