e-Albania.al - Portali i Shërbimeve Publike të Republikës së Shqipërisë

News

Previous

KALENDARI I AKTIVITETEVE

mars, 2015
<2015-03>
HënMarMërEnjPreShtDie
2324252627281
2345678
9111213
14
e shtunë, mars 14, 2015
15
1718192021
22
e diel, mars 22, 2015
23242526272829
303112345

Së shpejti
BULETINI INFORMATIV

Ju lutemi vendosni adresën Tuaj të e-mail-it për të marrë të rejat e fundit nga portali:

Matura Shteterore, Aplikimi me Formularin A1

Te gjithe maturantet mund te aplikojne ne Formularin A1 te Matures Shteterore. Per te aplikuar ju duhet te regjistroheni dhe hyni ne portal (Regjistrohu Ketu) Pas regjistrimit me sukses ju mund te aplikoni ne Formularin A1 te Matures Shteterore (Apliko Ketu) ...Lexo të plotë

Pas     
Ky projekt është financuar nga Bashkimi Europian Ky projekt është realizuar nga Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit (AKSHI)

Ky portal është krijuar me ndihmën e Bashkimit Europian

Përmbajtja e këtij portali është përgjegjshmëri e projektit "EuropeAid/131431/C/SER/AL- Albania"

dhe nuk përfaqëson, në asnjë mënyrë, pikëpamjet e Bashkimit Europian