Numra Telefoni të Dobishëm | e-Albania.al

Kreu > Numra Telefoni të Dobishëm

Numra Telefoni të Dobishëm

aeroporti.png

Aeroporti i Tiranes

04/2371201

04/2362137

Shërbimi i Policisë Rrugore

126

Denonconi Korrupsionin

0800 08 08

0800 09 09

Shërbimi i Policisë së Shtetit

129

Rajoni 1 04/2224445

Rajoni 2 04/2223322

Rajoni 3 04/2224529

Rjaoni 4 04/2366826

Farmaci Nate

04/2222241

Shërbimi i Urgjencës

127

Kryqi i Kuq i Tiranes

04/2238199

Shërbimi i Zjarrfikësve

128

Marterniteti "Mbreteresha Geraldine"

04/2235051

   

 

KALENDARI I AKTIVITETEVE

dhjetor, 2014
<2014-12>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627
28
e premte, nëntor 28, 2014
29
e shtunë, nëntor 29, 2014
30
1234567
8
e hënë, dhjetor 8, 2014
911121314
15
16
e martë, dhjetor 16, 2014
1718192021
222324
25
e enjte, dhjetor 25, 2014
262728
293031
1
e enjte, janar 1, 2015
234

Së shpejti

Pas     
Ky projekt është financuar nga Bashkimi Europian Ky projekt është realizuar nga Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit (AKSHI)

Ky portal është krijuar me ndihmën e Bashkimit Europian

Përmbajtja e këtij portali është përgjegjshmëri e projektit "EuropeAid/131431/C/SER/AL- Albania"

dhe nuk përfaqëson, në asnjë mënyrë, pikëpamjet e Bashkimit Europian